Module package (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Category
bn: বিভাগ

en: Add category
bn: বিভাগ যুক্ত কর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
