Module package (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Category
bs: Kategorija

en: Add category
bs: Dodaj kategoriju

en: edit
bs: izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Modules
bs: Moduli
