Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Category
ca: Categoria

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: edit
ca: edita

en: No categories available.
ca: No hi ha categories disponibles.

en: Save
ca: Desa

en: Modules
ca: Mòduls

en: Edit category
ca: Edita la categoria
