Module package (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Category
cs: Kategorie

en: Add category
cs: Přidat kategorii

en: edit
cs: upravit

en: No categories available.
cs: Žádné kategorie nejsou k dispozici.

en: Save
cs: Uložit

en: Modules
cs: Moduly

en: Edit category
cs: Upravit kategorii
