Module package (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Category
cy: Categori

en: Add category
cy: Ychwanegu categori

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Edit category
cy: Golygu categori
