Module package (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Category
da: Kategori

en: Add category
da: Tilføj kategori

en: edit
da: redigér

en: No categories available.
da: Ingen kategorier tilgængelige.

en: Save
da: Gem

en: Modules
da: Moduler

en: Edit category
da: Redigér kategori
