Module package (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: No categories available.
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ་ཐོབ་མི་ཚུགས།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Edit category
dz: དབྱེ་རིམ་འདི་ཞུན་དག་འབད་
