Module package (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Category
el: Κατηγορία

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: edit
el: επεξεργασία

en: No categories available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες κατηγορίες.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Modules
el: Μονάδες

en: Edit category
el: Τροποποίηση κατηγορίας
