Module package (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Category
eo: Kategorio

en: Add category
eo: Aldonu kategorion

en: edit
eo: redakti

en: No categories available.
eo: Neniuj kategorioj disponeblaj.

en: Save
eo: Konservu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Edit category
eo: Redaktu kategorion
