Module package (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Category
es: Categoría

en: Add category
es: Añadir categoría

en: edit
es: editar

en: No categories available.
es: No hay categorías disponibles.

en: Save
es: Guardar

en: Modules
es: Módulos

en: Edit category
es: Editar categoría
