Module package (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Category
et: Kategooria

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: edit
et: muuda

en: No categories available.
et: Kategooriad puuduvad

en: Save
et: Salvesta

en: Modules
et: Moodulid

en: Edit category
et: Muuda kategooriat
