Module package (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Category
eu: Kategoria

en: Add category
eu: Kategoria gehitu

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Modules
eu: Moduluak

en: Edit category
eu: Kategoria editatu
