Module package (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: Enabled
fa: فعال شده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Category
fa: دسته

en: Add category
fa: اضافه کردن دسته

en: edit
fa: ویرایش

en: No categories available.
fa: هیچ دسته‌بندی موجود نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Modules
fa: ماجول ها

en: Edit category
fa: ویرایش دسته‌بندی
