Module package (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Category
fi: Kategoria

en: Add category
fi: Lisää kategoria

en: edit
fi: muokkaa

en: No categories available.
fi: Luokkia ei ole saatavilla.

en: Save
fi: Tallenna

en: Modules
fi: Moduulit

en: Edit category
fi: Muokkaa kategoriaa
