Module package (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Opérations

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Category
fr: Catégorie

en: Add category
fr: Ajouter une catégorie

en: edit
fr: modifier

en: No categories available.
fr: Pas de catégories.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Edit category
fr: Modifier la catégorie
