Module package (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Category
gl: Categoría

en: Add category
gl: Engadir categoría

en: edit
gl: editar

en: No categories available.
gl: Non hai categorías dispoñibles.

en: Save
gl: Gardar

en: Modules
gl: Módulos

en: Edit category
gl: Editar categoría
