Module package (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Category
gu: શ્રેણી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
