Module package (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: זמין

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Category
he: סיווג

en: Add category
he: הוספת קטגוריה

en: edit
he: עדכן

en: No categories available.
he: אין קטגוריות זמינות

en: Save
he: שמירה

en: Modules
he: רכיבים

en: Edit category
he: ערוך סיווג
