Module package (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Category
hr: Kategorija

en: Add category
hr: Dodaj kategoriju

en: edit
hr: uredi

en: No categories available.
hr: Nema dostupnih kategorija

en: Save
hr: Spremi

en: Modules
hr: Moduli

en: Edit category
hr: Uredi kategoriju
