Module package (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Category
hu: Kategória

en: Add category
hu: Kategória hozzáadása

en: edit
hu: szerkesztés

en: No categories available.
hu: Egy kategória sincs definiálva.

en: Save
hu: Mentés

en: Modules
hu: Modulok

en: Edit category
hu: Kategória szerkesztése
