Module package (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: Enabled
id: Aktif

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Category
id: Kategori

en: Add category
id: Tambah kategori

en: Save
id: Simpan

en: Modules
id: Modul

en: Edit category
id: Edit kategori
