Module package (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: This action cannot be undone.
it: Questa azione è irreversibile.

en: Category
it: Categoria

en: Add category
it: Aggiungi categoria

en: edit
it: modifica

en: No categories available.
it: Nessuna categoria disponibile.

en: Save
it: Salva

en: Modules
it: Moduli

en: There are no third-party modules installed.
it: Non ci sono moduli di terze parti installati.

en: Edit category
it: Modifica categoria
