Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Category
ja: カテゴリー

en: Add category
ja: カテゴリーの追加

en: edit
ja: 編集

en: No categories available.
ja: 利用できるカテゴリーはありません。

en: Save
ja: 保存

en: Modules
ja: モジュール

en: Edit category
ja: カテゴリーの編集
