Module package (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Category
jv: Kategori

en: Add category
jv: Tambah kategori

en: No categories available.
jv: Ora disediakna kategori.

en: Save
jv: Simpen

en: Modules
jv: Modul
