Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Modules
ka: მოდულები
