Module package (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Category
kk: Категория

en: Add category
kk: Категория қосу

en: edit
kk: түзету

en: No categories available.
kk: Категория жоқ.

en: Save
kk: Сақтау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Edit category
kk: Категорияны өңдеу
