Module package (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Add category
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​

en: edit
km: កែសម្រួល

en: No categories available.
km: មិនមាន​ប្រភេទ​ទេ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Edit category
km: កែសម្រួល​ប្រភេទ
