Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Category
ku: پۆل

en: Add category
ku: زیادکردنی هاوپۆل

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: No categories available.
ku: هیچ هاوپۆلێک بوونی نییە.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Edit category
ku: هاوپۆل ده‌ستکاری بکه‌
