Module package (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Category
lt: Kategorija

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: edit
lt: redaguoti

en: No categories available.
lt: Nėra kategorijų

en: Save
lt: Saugoti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją
