Module package (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Category
lv: Kategorija

en: Add category
lv: Pievienot kategoriju

en: edit
lv: rediģēt

en: No categories available.
lv: Nav izmantojamu kategoriju.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Edit category
lv: Rediģēt kategoriju
