Module package (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Category
mn: Ангилал

en: Add category
mn: Ангилал нэмэх

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Modules
mn: Модиулууд
