Module package (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Category
mr: केटेगरी

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
