Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Category
ne: वर्ग

en: Add category
ne: वर्ग थप्नुस

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Modules
ne: मोडुलहरू
