Module package (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Category
nl: Categorie

en: Add category
nl: Categorie toevoegen

en: edit
nl: bewerken

en: No categories available.
nl: Geen categorieën beschikbaar.

en: Save
nl: Opslaan

en: Edit category
nl: Categorie bewerken
