Module package (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Category
nn: Kategori

en: Add category
nn: Legg til kategori

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Modules
nn: Modular

en: Edit category
nn: Rediger kategori
