Module package (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Add category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ ਸ਼ਾਮਲ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ
