Module package (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączony

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Category
pl: Kategoria

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: edit
pl: edytuj

en: No categories available.
pl: Brak dostępnych kategorii.

en: Save
pl: Zachowaj

en: Modules
pl: Moduły

en: Edit category
pl: Edycja kategorii
