Module package (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativado

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não poderá ser desfeita.

en: Category
pt: Categoria

en: Add category
pt: Nova categoria

en: edit
pt: editar

en: No categories available.
pt: Nenhuma categoria disponível.

en: Save
pt: Salvar

en: Modules
pt: Módulos

en: Edit category
pt: Editar categoria
