Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Category
ro: Categorie

en: Add category
ro: Adaugă categorie

en: edit
ro: modifică

en: No categories available.
ro: Nu este disponibilă nicio categorie.

en: Save
ro: Salvare

en: Modules
ro: Module

en: Edit category
ro: Editează categoria
