Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отменить

en: Enabled
ru: Включено

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Category
ru: Категория

en: Add category
ru: Добавить категорию

en: edit
ru: изменить

en: No categories available.
ru: Категорий нет.

en: Save
ru: Сохранить

en: Modules
ru: Модули

en: Edit category
ru: Редактировать категорию
