Module package (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Category
sk: Kategória

en: Add category
sk: Pridať kategóriu

en: edit
sk: upraviť

en: No categories available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne kategórie.

en: Save
sk: Uložiť

en: Modules
sk: Moduly

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu
