Module package (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Category
sl: Kategorija

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: edit
sl: uredi

en: No categories available.
sl: Kategorije niso na voljo.

en: Save
sl: Shrani

en: Modules
sl: Moduli

en: Edit category
sl: Uredi kategorijo
