Module package (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Enabled
sq: Aktiv

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Category
sq: Kategoria

en: Add category
sq: Shto kategori

en: edit
sq: ndrysho

en: No categories available.
sq: Asnjë kategori në dispozicion.

en: Save
sq: Ruaj

en: Modules
sq: Modulët

en: Edit category
sq: Ndrysho kategorinë
