Module package (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Category
sv: Kategori

en: Add category
sv: Lägg till kategori

en: edit
sv: redigera

en: No categories available.
sv: Inga kategorier tillgängliga.

en: Save
sv: Spara

en: Modules
sv: Moduler

en: Edit category
sv: Redigera kategori
