Module package (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Add category
th: เพิ่มหมวด

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Modules
th: โมดูล

en: Edit category
th: แก้ไขกลุ่ม
