Module package (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Category
tr: Kategori

en: Add category
tr: Kategori ekle

en: edit
tr: düzenle

en: No categories available.
tr: Kategori yok.

en: Save
tr: Kaydet

en: Modules
tr: Eklentiler

en: Edit category
tr: Kategori düzenle
