Module package (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Category
uk: Категорія

en: Add category
uk: Додати категорію

en: edit
uk: редагувати

en: No categories available.
uk: Немає жодної категорії.

en: Save
uk: Зберегти

en: Modules
uk: Модулі

en: Edit category
uk: Змінити категорію
