Module package (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Add category
vi: Thêm mục phân loại

en: edit
vi: sửa

en: No categories available.
vi: Không có mục phân loại nào.

en: Save
vi: Lưu

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Edit category
vi: Sửa mục phân loại
