More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Sort by
am: ደርድር
