More Boxes (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: default
ar: المبدئي

en: term
ar: مصطلح

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Desc
ar: تنازلي

en: group
ar: مجموعة

en: Table
ar: جدول

en: Link URL
ar: رابط

en: Filters
ar: المرشحات

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Use pager
ar: استخدم ناقل الصفحات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
